Babie lato – projekt od kobiet dla kobiet

fot. Pixabay

Mówiąc babie lato zwykle widzimy srebrne nici mieniące się w jesiennym słońcu, na których przemieszczają się pająki, zawsze naprzód, ku nowemu. Niektórym babie lato kojarzy się z siwymi włosami uroczej staruszki, która niczym stare lato idzie ku jesieni życia, by zakończyć czas przemian i odpocząć.

Patrząc ku korzeniom i roli kobiet, które były ze sobą od zawsze realizujemy projekt Babie lato, stworzony przez kobiety dla kobiet, jako podróż do wnętrza siebie. Spotkamy się, porozmawiamy, podzielimy się mądrością i doświadczeniami, będziemy razem we wspólnej przestrzeni. To my tworzymy dziedzictwo kobiet i przekazujemy je sobie w szczególnie upodobanym czasie jesieni. Spod ramion nieba przechodzimy pod dach ciepłych izb ogrzewanych sercem i zasiadając w kręgu snujemy opowieści, które jak babie lato lecą dalej ku innym kobietom pragnącym je pochwycić.

Babie lato da chętnym kobietom możliwość wykonania kroku ku samorozwojowi poprzez spotkania i warsztaty z ekspertami, w tematyce edukacji seksualnej, ustawień rodowych, głosu, profilaktyki i wielu innych spraw. Stworzymy grupę – Krąg kobiet, która będzie się spotykać przy pełni księżyca. Zadbamy o rozwój duchowy i intelektualny, zrobimy dla siebie to, co najlepsze, a wszystko w ciepłej i kameralnej atmosferze.

Projekt „Babie lato” dofinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności w ramach NOWEFIO Warmia i Mazury Lokalnie 5

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.